HISTORIA GRUPY KAPITAŁOWEJ BCG

Grupa Kapitałowa
Business Consulting Group

Jest jedną z czołowych firm konsultingowych w Polsce. Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług zawiera w sobie wysokiej jakości doradztwo finansowe i organizacyjne, nastawione na wymierne i długotrwałe rezultaty. Najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu Grupy Kapitałowej "Business Consulting Group" (Grupa Kapitałowa BCG) jest wieloletnia współpraca ze stałymi Klientami, którzy myśląc o dalszym rozwoju, stosują się do proponowanych przez nas rozwiązań. To sprawia ogromną satysfakcję i motywuje nas do jeszcze lepszego działania z pełnym zaangażowaniem.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GRUPĘ KAPITAŁOWĄ BCG

Skuteczność i profesjonalizm
przede wszystkim

Misją Grupy Kapitałowej "Business Consulting Group" Sp. z o.o. jest osiągnięcie i utrzymanie najwyższego poziomu usług w celu sprostania potrzebom Klientów oraz stymulowanie rozwoju biznesu.

Na bazie zdobytych doświadczeń, wspólnie z klientem analizujemy jego potrzeby, dobieramy rozwiązania najlepiej pasujące do charakterystyki prowadzonego biznesu oraz optymalizujemy środki i metody dotarcia do satysfakcjonującego efektu końcowego.

Z naszego doświadczenia wynika, że projekt nie zaczyna się i nie kończy na wniosku, a najtrudniejsze nie jest samo uzyskanie dotacji. Największym wyzwaniem jest prawidłowe zrealizowanie inwestycji i rozliczenie otrzymanej dotacji.

Dlatego Grupa Kapitałowa BCG oferuje swoje usługi w całym cyklu życia projektu. Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem projektem, co oznacza, że otaczamy naszych Klientów rzetelną opieką od momentu powstania pomysłu, poprzez zebranie odpowiedniej dokumentacji, przygotowanie wniosku i uzyskanie dotacji, aż po jej rozliczenie.

Planujemy, organizujemy i koordynujemy cały projekt.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
CZYM JEST SUKCES?

Długotrwała i owocna
współpraca z Klientem

Źródłem powodzenia Grupy Kapitałowej "Business Consulting Group" Sp. z o.o. jest długotrwała, ale owocująca wieloma sukcesami i przynosząca dużą satysfakcję praca z Klientem. To wzbudzanie zaufania i wzajemne porozumienie. Modelem, najczęściej stosowanym przez Grupę Kapitałową BCG jest wspólne wypracowanie idei. Klient ma wpływ na naszą pracę oraz stały wgląd w projekt.
Dodatkowo oferujemy odpowiednie konsultacje, które mają na celu identyfikację potrzeb Klienta i dobranie najlepszego rozwiązania.

Kilkuletnia współpraca z przedsiębiorcami w zakresie pozyskiwania kredytów oraz znajomość specyfiki przygotowania projektów pod fundusze UE, stały się bazą do stworzenia systemu skutecznej pomocy dla naszych klientów w zakresie przygotowania wniosków do wielu programów unijnych.

Jesteśmy nastawieni na jakość usług, a nie na ich ilość. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przedsięwzięcia, w których uczestniczymy, były przede wszystkim realne do wykonania.
Doskonała znajomość realiów w pozyskiwaniu dotacji, pozwala nam znaleźć naszym Klientom optymalne rozwiązania w zakresie pozyskiwania środków na rzecz rozwoju firmy.

Nasze atuty to skuteczność, doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie. Od kilku lat znajdujemy się w czołówce rankingów firm doradczych w Polsce.
Wszystko to owocuje ugruntowaną pozycją w branży oraz uznaniem wśród naszych Klientów. Korzyści ze współpracy są obustronne, ponieważ sukcesy naszych Klientów są sukcesem Grupy Kapitałowej BCG.
Mamy nadzieję, iż zakres wykonywanych przez nas usług w pełni pokrywa się z Państwa oczekiwaniami, a przedstawiona oferta spotkała się z zainteresowaniem.

Etapy współpracy z Grupą Kapitałową BCG

Pomysł

Masy świetny pomysł i szukasz źródeł dofinansowania? Świetnie trafiłeś!

Konsultacje

Grupa Kapitałowa BCG doradzi Ci najlepsze rozwiązania i sposoby pozyskiwania środków na realizację Twojego pomysłu.

Umowa

Doradcy Grupy Kapitałowej BCG opracują projekt przedsięwzięcia, stworzą wniosek, biznes plan, skompletują wymagane dokumenty oraz złożą je w odpowiedniej instytucji.

Realizacja projektu

Beneficjent – czyli Ty – podpisuje umowę z odpowiednią instytucją, która zobowiązuje się dofinansować Twój projekt jeśli spełnisz wszystkie warunki.

Zarządzanie projektem

Doradcy Grupy Kapitałowej BCG prowadzą Twój projekt na dalszym etapie realizacji, pracują dla Ciebie przez cały okres trwania projektu, czuwają nad systematycznym i prawidłowym rozliczaniem kosztów.

Wniosek o płatność

Na tym etapie doradcy Grupy Kapitałowej BCG sporządzają wniosek, kompletują załączniki i składają aplikacje do odpowiedniej instytucji.

Wpłata

Grupa Kapitałowa BCG doradzi Ci najlepsze rozwiązania i sposoby pozyskiwania środków na realizację Twojego pomysłu.

DEDYKOWANI TWOJEMU BIZNESOWILepsza przyszłość
z Grupą Kapitałową BCG

bt_bb_section_top_section_coverage_image

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIGrupa Kapitałowa

Business Consulting Group Sp. z o.o.

NIP: 7010002547
KRS: 0000245142
REGON: 140301990

Addres
Solec 18 / wejście E lokal 13
00-410 Warszawa
Kontakt
tel. / +48 22 550 91 00
fax / +48 22 695 52 72
Email
sekretariat@bcgconsulting.pl

WSKAŻ NAM SWOJĄ POTRZEBĘI wypełnij ankietę

GRUPA KAPITAŁOWABusiness Consulting Group Sp. z o.o.
Solec 18 / wejście E lokal 13, 00-410 Warszawa
NASZA LOKALIZACJAZnajdź nas na mapie
https://bcgconsulting.pl/wp-content/uploads/2020/03/polska-contact-footer.png
BĄDŹ NA BIEŻĄCOGrupa Kapitałowa BCG w Social Media
GRUPA KAPITAŁOWABusiness Consulting Group Sp. z o.o.
Jana III Sobieskiego 102 A lok. U7, 00-764 Warszawa
BĄDŹ NA BIEŻĄCOGrupa Kapitałowa
BCG w Social Media

Copyright by Grupa Kapitałowa Business Consulting Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright by Grupa Kapitałowa Business Consulting Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.